Sold
Listing Courtesy of: Western Upstate MLS / Cliffs Realty Sales Sc, LLC (six Mile)
800 Mirror Lake Court Salem, SC 29676
Sold on 01/20/2026
$2,650,000 (USD)
Sold Date:
01/20/2026
01/20/2026
Lot Size
1.67 acres
1.67 acres
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
2015
2015
Listed By
Zack Thomas, Cliffs Realty Sales Sc, LLC (six Mile)
Bought with
Chris Shelnut, Coldwell Banker Caine/Williams
Chris Shelnut, Coldwell Banker Caine/Williams
Source
Western Upstate MLS
Last checked May 19 2026 at 11:27 AM GMT+0000
Western Upstate MLS
Last checked May 19 2026 at 11:27 AM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 3
- Half Bathroom: 1
Living Area
- 4,367 sqft
$ (+/-)
Oct 24, 2025
Price Changed
$2,795,000
-7%
-$194,950
Jul 18, 2025
Price Changed
$2,989,950
-9%
-$307,550
May 20, 2025
Price Changed
$3,297,500
-6%
-$202,500
Feb 06, 2025
Listed
$3,500,000
-
-